jahankoodak

بذر چمن اسپرت

بذر چمن اسپرت پوکون که در مقابل سایه هم مقاوم میباشد

غنی شده با مواد تسریع کننده رشد

طرز استفاده

1-قبل از استفاده محتوی پاکت را بهم بزنید تا بذرها خوب باهم ترکیب شوند.

2-در صورت امکان از دستگاه بذر پاش استفاده کنید.

3-بذر چمن را در محیط خشک،خنک و تاریک نگهدارید.

در شرائط آب و هوای مطلوب در عرض 2 الی 3 هفته شروع به جوانه زنی میکند با توجه به اینکه چند هفته اول کاشت باید مرطوب نگهداری شود.

عملیات آماده سازی بستر کاشت

جهت کاشت چمن حداقل عمق خاک باید حدود 30 سانتیمتر خاک نرم وبدون علف هرز و ریشه باشد،بستر کاشت را باید غلطک سبک زد وهمچنین باید صاف و یکنواخت باشد.بهترین زمان برای کاشت چمن فصل بهار و پائیز با دمای بالاتر از 15 درجه سانتیگراد میباشد. در شرائط وزش باد بذر چمن را باید در خاک مرطوب  و بصورت طولی و عرضی پاشید.بطوریکه بذر ها خیلی متراکم نباشند.

عملیات بعد از کاشت

بر روی بذرچمن های کاشته شده حدود نیم تا یک سانتیمتر کود نرم یا پیت ماس جهت مرطوب نگهداشتن بذرها سرند میکنیم.مرطوب نگهداشتن بستر کاشت بمدت 2 تا 4 هفته ضروری است.هرگاه ارتفاع چمن بین 8 الی 10 سانتیمتر رسید اولین چین را با یک دستگاه چمن زن تیز انجام میدهیم،ارتفاع چمن زمان کوتاه کردن نباید کمتر از 3الی4 سانتیمتر باشد.

شما اینجا هستید: Home بذر چمن اسپرت پوکون

عرضه انواع خاک کشاورزی

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت گراموفلور آلمان در ایران بوده و انواع خاک مرغوب کشاورزی توسط این مؤسسه در سراسر ایران عرضه می گردد.

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

 

واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. 

این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.