jahankoodak

 

کود تقویتی مخصوص هورتانسیا و گیاهان دارای شرایط خاک اسیدی

این کود گیاه را از درون تغذیه کرده وسلامت خاک را بهبود می بخشد و غنی شده از مواد معدنی طبیعی میباشد، این تغذیه گیاهی اطمینان می دهد که هورتانسیای شما خیلی خوب رشد کرده و مقاومت بسیار بیشتری هم خواهد داشت افزودن اکسید منیزیم بیشتر MGO وآهن (FE) به گیاه شما کمک میکند که بسیار زیبا تر شده و رنگ سبزش درخشان تر شود.

مقدار مصرف

برای گیاهان کاشته شده در زمین به میزان 40 تا 50 گرم برای هربار استفاده نیاز دارند.

برای گیاهان گلدانی مقدار 20 تا 25 گرم برای هر گیاه کافیست.

می توانید مقدار مناسب را با استفاده از پیمانه همراه بسته اندازه گیری کنید.

 

طرز استفاده

1- مقدار صحیح کود را اندازه گیری کنید.

2- دانه های گرانول را به طور یکنواخت پای گیاه بریزید.

3- به خاک آب دهید تا کود بلافاصله فعال شود.

ترکیبات

ماده مغذی ارگانیک با NPK ان پ کا (نیتروژن،فسفر،پتاس) 8+4+8.

2درصد اکسید منیزیم+1درصد آهن. 8درصد از کل نیتروژن (N) که از آن 4 درصد گرم/کیلوگرم نیتروژن بدست آمده از استخوان و فضولات خشک طیور میباشد،

3درصد نیتروژن اوره، 1درصد نیتروژن آمونیوم، 4 درصد اسید آمونیوم خنثی 8درصد اکسید پتاسیم(K2o) حلال در آب  2درصد ازکل اکسید منیزیم (MGO) یک درصد آهن (FE)ا 30 درصد ماده آلی گرفته شده از استخوان و گوشت ،جلبک وفضولات خشک طیور 

شما اینجا هستید: Home کود تقویتی هورتانسیا

عرضه انواع خاک کشاورزی

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت گراموفلور آلمان در ایران بوده و انواع خاک مرغوب کشاورزی توسط این مؤسسه در سراسر ایران عرضه می گردد.

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

 

واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. 

این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.