jahankoodak

 

بذر چمن بارم بروگ پوکون

-محصولی از کشور هلند

-برای ایجاد چمن جدید

-برای لایه چمن و سبز قوی که در مقابل سایه نیز مقاوم باشد

-برای 50 متر مکعب

 

چمن خود را چند بار در سال با کود ویژه چمن کود دهی کنید تا از خزه جلوگیری شود. از گازونسمت پونی های پائیز و بهار استفاده کنید.

در فصل تابستان چمن دارای دیگر نودینگهای مواد مغذی میباشد، بنابراین از نودینگ های عناصر تغذیه استفاده کرده و از گازونمست سوپر سبز پوکون حاوی نیتروژن بالا استفاده کنید، این کار رشد را تشدید میکند.

با دستگاه چمن زنی تیز 3 تا 4 سانتیمتر بزنید.

 

دستور کار

1- باروری خاک

خاک را بادقت بردارید (+/- 30 سانتیمتر) و علف ها را از ریشه در بیاورید.

2- بذر پاشی و کاشت

برای جوانه زدن و رویش بهینه،خیلی مهم است که خاک سرد نبوده و دمای محیط بیرون به اندازه کافی بالا باشد (بالای 15 درجه سانتیگراد).

در هوای بادی و در خاک نرم کاشت را انجام دهید. برای توزیع یکنواخت و درست چمن دوبار بذر پاشی کنید. دفعه دوم در زاویه قائم در جهت اول.

3- انجام موفقیت آمیز کار

بعد از بذر پاشی یک لایه نازک کود دامی یا پیت ماس به طور یکنواخت سرند شود و در روز 4 الی 5 بار آبیاری بطور اسپری یکنواخت انجام شود و بعد از 10 الی 12 روز جوانه ها و گیاهان جوان میمیرند. وقتی چمن +8 سانتیمتر شد اولین چمن زنی را بایک دستگاه چمن زن تیز وکاملا تنظیم شده انجام دهید.

کمتر از 4 سانتیمتر کوتاه نکنید. لازم به ذکر میباشد این بذر در منطقه آب و هوایی شرجی و بارانی که خاک اسیدی داشته باشند خیلی مناسبتر میباشد.

 

شما اینجا هستید: Home بذر چمن بارم بروگ

عرضه انواع خاک کشاورزی

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت گراموفلور آلمان در ایران بوده و انواع خاک مرغوب کشاورزی توسط این مؤسسه در سراسر ایران عرضه می گردد.

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

 

واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. 

این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.