jahankoodak

 

عنوان: پاور اسپری ارکید

 

 

برای حیات اضافه و گل دادن و درخشش برگ‌ها، استفاده می شود.

ارکید‌ه ها محیط‌های مرطوب را دوست دارند. توصیه می‌‌کنیم که به طور منظم با پاور اسپری پوکون، آنها را اسپری کنند.

این موضوع به سالم ماندن برگهای گیاهانتان کمک خواهد کرد. برای همه ارکیده ‌ها مخصوصاً برای فالانوپسیس، کاتالیا، دندروبیوم و پافی یوپدیلوم مناسب است.

این اسپری روی ریشه‌های ارکید هم می‌تواند استفاده شود. ارکید‌ها به رطوبت بالا، علاقه فراوانی دارند، بنابراین به صورت منظم، اسپری ارکیده پوکون نیاز است.

طرز استفاده:

پیش از استفاده، کاملاً تکان دهید. در صورت لزوم، با استفاده از پارچه‌ای مرطوب برگ‌های خاکی یا گرد و غباری را به آرامی تمیز کنید.

یک یا دو بار در هفته، گیاهان مذکور را اسپری کنید طوری که لایه مشهودی روی برگ‌ها ظاهر شود.

این اسپری می‌تواند در ناحیه ریشه‌های ارکیده هم استفاده شود. روی گل‌ها اسپری (افشانه) نکنید.

ترکیب آماده برای استفاده از محلول برای مرطوب سازی برگ. محلول آب حاوی نیتروژن اوره، منیزیم، عناصر کمیاب و عامل رنگ آمیزی است.

از دسترس کودکان و جانوران دست آموز دور نگه داشته شود. بین 40-5 درجه سلسیوس، ذخیره کنید.

حاوی توده واکنشی: 5- کلرو- 2- متیل – 4- ایزویتازولین- 3 - یک [شماره 7-500-247 EC] و شماره EC] و شماره EC220-239-63:1 یک -3- هیزوتیازول 2- متیل- 2 که واکنشی آلرژیک (حساس) را امکان دارد به وجود آید.

محتوی: 300 میلی لیتر

شما اینجا هستید: Home 9

عرضه انواع خاک کشاورزی

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت گراموفلور آلمان در ایران بوده و انواع خاک مرغوب کشاورزی توسط این مؤسسه در سراسر ایران عرضه می گردد.

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

 

واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. 

این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.