jahankoodak

 

 

 

 

سم اسپري ارگانيك (بيولوژيكي) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسپري حشره كش ارگانيك تجزيه پذير در محيط زيست براي استفاده جهت مبارزه با شپشک ها، آفات،‌ مگس سفيد اسپري حشره كش

ارگانيك پوكون داراي پايه كاملا طبيعي بوده و براي مقابله با انواع شپش گياهان، شپشك های آرد آلود، شپشك پنبه، شپش هاي كرك دار،

آفات،‌ عنكبوتهای سرخ و مگس سفيد كارايي دارد. اين اسپري را مي توان براي تمامي گياهان،‌ اعم از آپارتماني و غير آپارتماني مورد استفاده قرار داد.

دستورالعمل استفاده

قبل از استفاده تكان دهيد.

تمامي قسمت هاي آفت زده گياه و حشرات موجود،‌ بخصوص بر روي برگ هاي جوان و جوانه ها را اسپري بزنيد.

از اسپري زني كافي پشت و روي برگ ها اطمينان حاصل نماييد. از اسپري زني گل هاي شكوفا شده و نيز تحت تابش مستقيم آفتاب خودداري نماييد.

در صورت نياز،‌اين فرايند را پس از گذشت 7 روز، تكرار نماييد.

در صورت امكان گياهان آپارتماني را عصر و وزش نسيم ملايم اسپري زني نماييد. از اين اسپري مي توانيد در كل مدت سال استفاده نماييد.

اين محصول حاوي املاح پتاسيم و اسيدهاي چرب است. توصيه هاي ايمني: در محيط خشك و دور از دسترس كودكان نگهداري شود. 500 ميلي ليتر

شما اینجا هستید: Home 3

عرضه انواع خاک کشاورزی

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت گراموفلور آلمان در ایران بوده و انواع خاک مرغوب کشاورزی توسط این مؤسسه در سراسر ایران عرضه می گردد.

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

 

واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. 

این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.