jahankoodak

 

 

کود تقویتی ارگانیک تخصصی شمشاد وگیاهان پهن برگ همیشه  سبز

دارای ترکیبات 100 درصد طبیعی  که مواد مغذی گیاه را تا 4 ماه تامین میکند

روش مصرف

1.دانه های گرانول کود را 2 بار در سال(اواسط پائیز و اوایل بهار) بطور یکنواخت اطراف گیاه  پخش کنید.

2. توسط بیلچه و یا شن کش،کود وخاک را زیرو رو کنید تا با هم به خوبی مخلوط شوند.(برای فعال شدن کود بلا فاصله گیاه را آبیاری نمائید)

3. مقدار مصرف برای درختان کاشته شده درزمین حدود 40تا 45گرم و برای نهال های جوان و گلدانی 20 تا 25گرم و برای گیاهان پرچین 100 گرم در متر مربع در هر بار مصرف کافی میباشد.(برای اندازه گیری صحیح از پیمانه داخل جعبه استفاده نمائید).

ترکیبات

مخلوط مواد مغذی ارگانیک    N+P+K   8+9+5 +Mgo3+Fe 1

نیتروژن (N) 9%،نیتروژن اوره 3%،نیتروژن آمونیوم 2%،اسسد فسفریک(P2O5) 5% محلول در آب وسیترات آمونیوم،اکسید پتاسیم (K2O) 8% اکسید پتاسیم محلول در آب،اکسید منیزم (Mgo)3%،آهن (Fe)%1  این محصول حاوی 28 درصد پروتئین های فرآوری شده ارگانیکی مطابق با مقررات 2009/1069 جامعه اروپا می باشد و برای استفاده در کشاورزی بیولوژیکی مطابق با مقررات اروپا مورد تائید قرار گرفته است.

    در جای خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

شرکت وارد کننده:گل و گیاه جهان کودک (مرادی)

www.jahankoodak-ai.com

شما اینجا هستید: Home کود تقویتی ارگانیک تخصصی شمشاد وگیاهان پهن برگ همیشه سبز

عرضه انواع خاک کشاورزی

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت گراموفلور آلمان در ایران بوده و انواع خاک مرغوب کشاورزی توسط این مؤسسه در سراسر ایران عرضه می گردد.

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

 

واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. 

این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.