jahankoodak

 

کود تقویتی ارگانیک تخصصی سوزنی برگها و تاکسوس ها

این کود دارای ترکیبات 100 درصد طبیعی همراه با اکسید منیزیم و آهن اضافی    می باشد که کمک میکند برای داشتن برگ های سبز و شاداب.این کود مواد مغذی گیاه را تا 4 ماه تامین میکند.

روش مصرف

1 .دانه های گرانول را 2 بار در سال بطور یکنواخت اطراف گیاه پخش نمائید.

2. توسط بیلچه و یا شن کش،کود وخاک را زیرو رو کنید تا با هم به خوبی مخلوط شوند.(برای فعال شدن کود بلا فاصله گیاه را آبیاری نمائید)

3. مقدار مصرف برای گیاهان کاشته شده درباغچه حدود 40تا 50 گرم و برای گیاهان جوان و گلدانی 20 تا 25 گرم در هر بار مصرف کافی میباشد.(برای اندازه گیری صحیح از پیمانه داخل جعبه استفاده نمائید)

ترکیبات

مخلوط ماده مغذی ارگانیک N+P+K   10+8+6 +Mgo2 +Fe1

نیتروژن (N) 6 %،نیتروژن آمونیوم 1 %، اسید فسفریک 8 % P2O5 محلول در آب وسیترات آمونیوم طبیعی،اکسید پتاسیم 10 %(K2O) محلول در آب، اکسید منیزیم 2 %(Mgo) ،آهن 1 %(Fe )

این کود مطابق با مقررات جامعه اروپا می باشد و برای استفاده در کشاورزی و باغداری بیو لوژیکی مجاز می باشد.

    در جای خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

شرکت وارد کننده:گل و گیاه جهان کودک (مرادی)

www.jahankoodak-ai.com

 

شما اینجا هستید: Home کود تقویتی ارگانیک تخصصی سوزنی برگها و تاکسوس ها

عرضه انواع خاک کشاورزی

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت گراموفلور آلمان در ایران بوده و انواع خاک مرغوب کشاورزی توسط این مؤسسه در سراسر ایران عرضه می گردد.

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

 

واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. 

این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.