jahankoodak

 

کود تقویتی ارگانیک تخصصی درختان میوه

این کود تقویتی دارای ترکیبات 100 درصد طبیعی میباشد که مواد مغذی گیاه را تا 4 ماه تامین میکند.

روش مصرف

1.دانه های گرانول کود را 2 بار در سال(اواسط پائیز و اوایل بهار) بطور یکنواخت اطراف گیاه  پخش کنید.

2. توسط بیلچه و یا شن کش،کود وخاک را زیرو رو کنید تا با هم به خوبی مخلوط شوند.(برای فعال شدن کود بلا فاصله گیاه را آبیاری نمائید)

3. مقدار مصرف برای درختان کاشته شده درزمین حدود 30 تا 40 گرم و برای نهال های جوان و گلدانی 10 تا 20گرم در هر بار مصرف کافی میباشد.(برای اندازه گیری صحیح از پیمانه داخل جعبه استفاده نمائید)   

ترکیبات

مخلوط مواد مغذی ارگانیک N+P+K           10+5+5 +Mgo2

نیتروژن کامل(N) 5%،اسید فسفریک 5% بدون آب (P2O5) محلول در آب و سیترات آمونیوم طبیعی،اکسید پتاسیم 10% (K2O) محلول در آب،اکسید فیزیوم 2% (MgO ). این کود مطابق با مقررات جامعه اروپا می باشد و برای استفاده در کشاورزی و باغداری بیو لوژیکی مطابق با مقررات 2007/834 مجاز می باشد.

در جای خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

شرکت وارد کننده:گل و گیاه جهان کودک (مرادی)

www.jahankoodak-ai.com

شما اینجا هستید: Home کود تقویتی ارگانیک تخصصی درختان میوه

عرضه انواع خاک کشاورزی

 

 

مؤسسه کشاورزی جهان کودک دارای نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت گراموفلور آلمان در ایران بوده و انواع خاک مرغوب کشاورزی توسط این مؤسسه در سراسر ایران عرضه می گردد.

مؤسسه کشاورزی جهان کودک

 

 

واقع در میدان ونک، چهار راه جهان کودک از سال 1332 تأسیس و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات و محصولات کشاورزی به مشتریان عزیز می باشد. 

این مؤسسه با سالها تجربه کاری در زمینه پرورش انواع گونه های گل و گیاه و اجرای فضای سبز و ارائه خدمات، محصولات، خاک و کودهای کشاورزی توانسته سهم قابل توجهی از بازار گل و گیاه ایران را به خود اختصاص دهد و با تلاش فراوان در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام بر می دارد.